Razem 315 644 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym doradztwem środowiskowym w zakresie zarządzania ochroną środowiska w firmie, obowiązków środowiskowych firm oraz prowadzenia dokumentacji środowiskowej w firmie. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert zapewniają kompleksową obsługę ekologiczną firm i instytucji uwzględniającą charakterystykę działalności firmy, wielkość oraz strukturę przedsiębiorstwa oraz obowiązki środowiskowe, którym podlega firma na mocy stosownych przepisów o ochronie środowiska. Współpraca ekologiczna z firmą EkoExpert umożliwia powierzenie realizacji obowiązków środowiskowych firmy doświadczonym ekspertom środowiskowym, którzy zapewnią rzetelne opracowanie dokumentacji środowiskowej firmy, terminowe składanie sprawozdań środowiskowych, wnoszenie opłat za korzystanie ze środowiska oraz przygotowanie firmy do kontroli środowiskowej. Zakres obsługi ekologicznej uzależniony jest od potrzeb środowiskowych firmy oraz struktury organizacyjnej w firmie uwzględniającej możliwość zapewnienia należytego wypełniania obowiązków środowiskowych we własnym zakresie. Firma EkoExpert zajmuje się wszelkimi aspektami środowiskowymi funkcjonowania przedsiębiorstw tj. opracowywaniem dokumentacji środowiskowej, sprawozdań środowiskowych, raportów środowiskowych, raportów oceny środowiskowej inwestycji, przygotowaniem dokumentacji aplikacyjnej do projektów unijnych, opracowywaniem dokumentacji dotyczącej gospodarowania odpadami w firmie, poprawą efektywności energetycznej, wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii oraz poprawą ekologicznego wizerunku firm. Doradcy z firmy EkoExpert dysponują rzetelną wiedzą oraz doświadczeniem pozwalającym na profesjonalne prowadzenie bieżących spraw środowiskowych firmy, jak również uporządkowanie dokumentacji środowiskowej już istniejącej w firmie.

Firma EkoExpert wykorzystuje najlepsze doświadczenia w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi oraz świadczenia usług środowiskowych w szczególności związanych z jedną z najtrudniejszych dziedzin zarządzania ochroną środowiska w firmie tj. zarządzaniem odpadami w firmie. Specjaliści z firmy EkoExpert dopełniają wszelkich formalności rejestracyjnych, sprawozdawczych i rozliczeniowych dotyczących gospodarowania odpadami w firmie. Usługi w zakresie gospodarowanie odpadami obejmują obsługę Bazy Danych Odpadowych, prowadzeniem ewidencji wytwarzanych odpadów, sporządzaniem sprawozdań w BDO, sprawozdań za wprowadzanie opakowań, reklamówek itp. do obrotu, wystawianiem kart odbiorców odpadów, wyliczaniem opłat produktowych. Specjaliści z firmy EkoExpert opracowują ponadto wnioski o wydanie: pozwolenia na wytwarzanie odpadów, zezwolenia na zbieranie odpadów, zezwolenia na przetwarzanie, odzysk i unieszkodliwianie odpadów, pozwolenia na transport odpadów, decyzji o prowadzeniu, użytkowaniu i zamknięciu składowiska odpadów. Oferta obsługi ekologicznej w zakresie zarządzania odpadami w firmie dostępna jest na firmowej stronie internetowej www.ekoexpert.com.pl lub bezpośrednio u doradcy środowiskowego pod numerem 85 744 44 60

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 04.01.2021 12:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 757062
Rubryka ogłoszenia: Materiały elektroinstalacyjne
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
SPRAWOZDANIA ODPADOWE OBSŁUGA BDO WNIOSKI  EKOEXPERT - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Doradca EkoExpert
Województwo: Podlaskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48857444460
Telefon 2: +48602730141
Web: www.ekoexpert.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Doradca EkoExpert
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Materiały elektroinstalacyjne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)