Razem 254 147 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Witam Wszystkich zainteresowanych, proponuje rewelacyjne urządzenie do sprzątania ( lepsze i TAŃSZE od "RAINBOW" ) bez kurzu, bez roztoczy bardzo dobre dla alergików.Zaleta tego urządzenia jest tzw. cyklon wodny co pozwala na zatrzymanie wszystkich niepożądanych czynników stałych powodujących alergię w zbiorniku urządzenia.Możliwości tego urządzenia są bardzo duże TO NIE JEST ZWYKŁY ODKURZACZ: odkurzanie tradycyjne bez kurzu i roztoczy, zbieranie wody, odświeżanie powietrza olejkami zapachowymi lub np. napowietrzanie poduszek "Amolem" co pozwala na lepszy sen, zabijanie roztoczy w poduszkach i kołdrze poprzez próżnię, możliwość "klimatyzowania" pomieszczenia w czasie upałów, potrafi wymienić powietrze w pomieszczeniu o kubaturze 11 m3 w ciągu 15 min. i to w trakcie sprzątania ponieważ odświeżacz wlewamy do zbiornika z wodą.Natomiast ma coś co jest przewaga nad innymi urządzeniami "TURBOELEKTROSZCZOTKA", jako osobny komponent świetna do trzepania dywanów w domu i zbierania wszelkiej sierści !!! Zestaw zawiera szczotka duża do sprzątania dużych powierzchni, szczotka mała z zdejmowanym włosiem do np. zbierania wody oraz odkurzania firan czy zakamarków, szczelinówka, oraz szczotka z włosiem wielbłąda ( antyelektrostatyczna ) świetna do odkurzania mebli i sprzętu RTV oraz wspomniana turboelektroszczotka.Sprzęt nie jest wykonany w Azji ( CHINY, MALEZJA ).

Urządzenie zakupione w grudniu 2011r. na co mam FV za kwotę 4500 zł sprzedam za 3800 zł ( do negocjacji ) ponieważ wyjeżdżam zagranicę.Bliższe info na mail ( mogę wysłać foto ) lub telefonicznie.

Mam także świetną parownicę do sprzątania przegrzaną parą ( temp. pary do 120 st. C ) dezynfekuje, czyści i odświeża bez użycia chemii.Cena 800 zł ( do negocjacji ) to jest całkiem inne urządzenie niż to TV MARKET bardziej profesjonalne.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 18.04.2012 11:43
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 234635
Rubryka ogłoszenia: Odkurzacze
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Grzegorz (niezarejestrowany)
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48535710737
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Odkurzacze Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Odkurzacze
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)