Razem 254 782 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Pokpol-elektro to sklep internetowy. W ofercie posiadamy worki do odkurzaczy wielu znanych producentów np. Zelmer, Bosch, Electrolux, Karcher i inne. Sprzedajemy worki papierowe, antyalergiczne, płócienne oraz te przeznaczone do odkurzaczy przemysłowych. Polecamy węże do odkurzacza, ssawki do odkurzacza, zapachy do odkurzacza oraz filtry do odkurzacza.W naszym sklepie zakupić można również osprzęt elektroinstalacyjny, kable, przedłużacze,gniazdka elektryczne , drobne rtv. , Pokpol-elektro to ponad 20 lat doświadczenia w branży i wciąż poszerzający się asortyment produktów.

Zapraszamy do zakupów http://pokpol-elektro.pl/pl/odkurzacze-akcesoria

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.04.2015 22:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 403618
Rubryka ogłoszenia: Różne sprzęty domowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (9)
 
Pokpol duży wybór worków i akcesoriów do odkurzacza - Zdjęcie nr 1Pokpol duży wybór worków i akcesoriów do odkurzacza - Zdjęcie nr 2Pokpol duży wybór worków i akcesoriów do odkurzacza - Zdjęcie nr 3Pokpol duży wybór worków i akcesoriów do odkurzacza - Zdjęcie nr 4Pokpol duży wybór worków i akcesoriów do odkurzacza - Zdjęcie nr 5Pokpol duży wybór worków i akcesoriów do odkurzacza - Zdjęcie nr 6Pokpol duży wybór worków i akcesoriów do odkurzacza - Zdjęcie nr 7Pokpol duży wybór worków i akcesoriów do odkurzacza - Zdjęcie nr 8Pokpol duży wybór worków i akcesoriów do odkurzacza - Zdjęcie nr 9
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Pokpol
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: pokpol-elektro.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Pokpol
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Różne sprzęty domowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)