Razem 261 165 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
11.12.2016 23:13

Możliwy montaż

Urządzenie Ecowater ESM 25 CE+ to najbardziej zaawansowany na świecie system uzdatniania wody dla celów domowych. Najwyższa jakość chroniona opatentowanymi rozwiązaniami.

Najnowocześniejsze urządzenie do uzyskiwania idealnie czystej i miękkiej wody w Twoim domu. Tylko dla klientów nie idących na kompromis jeśli chodzi o najwyższą jakość produktu. Bezkonkurencyjny system uzdatniania wody oparty o najnowocześniejszą światową technologię, posiadający opatentowane rozwiązania regeneracji złoża i pracy urządzenia - niedostępne u innych producentów.

Najczęstsze problemy z wodą

Zawartość chloru i związków chloropochodnych—chlor ma negatywne oddziaływanie na nasz organizm, pogarsza smak i zapach wody, jest toksyczny.

Metale ciężkie, takie jak ołów czy kadm, wpłukiwane z rur i ich połączeń.

Nadmierna twardość—wysusz skórę i włosy, niszczy sprzęt AGD, obniża skuteczność detergentów, przyczynia się do osadzania kamienia w kotle co, na instalacjach sanitarnych.

Zanieczyszczenia wynikające z chemizacji naszego środowiska, środki do uprawy roślin, leki, spaliny, ścieki.

Marka EcoWater – najchętniej kupowane zmiękczacze

Urządzenia marki EcoWater, służące do zmiękczania lub filtracji sprawią, że w Twoim domu nareszcie popłynie czysta woda, pozbawiona kamienia i pierwiastków niebezpiecznych dla zdrowia. Najwyższa jakość urządzeń, którą firma EcoWater oferuje na całym świecie i udoskonala od niemal 100 lat sprawi, że różnicę odczujesz natychmiast!

ZMIĘKCZANIE WODY POWODUJE:

brak uporczywych nalotów na armaturze przez ochronę kotła CO, instalacji sanitarnych, Sprzętu AGD, armatury kuchennej i łazienkowej. To również ochrona pranych tkanin, mytych naczyń, skóry i włosów.

większą wydajność środków czystości: proszku do prania, płynu do mycia naczyń, mydła, szamponu, itp. Konieczność ich zastosowania wynika z trudnej zwilżalności wszystkich powierzchni przy wodzie twardej.

większą sprawność oraz wydajność urządzeń i instalacji, m.in. grzewczych,

oszczędność w budżecie domowym, wynikająca z oszczędności: detergentów, energii elektrycznej, sprzętów i instalacji, a także naszego czasu i energii,

szczelność i trwałość zaworów armatury regulacyjnej.

Zadbaj o jakość wody z SULTECH!

SULTECH z siedzibą w Lublinie specjalizuje się w doradztwie, doborze, sprzedaży, montażu oraz serwisie Inteligentnych Systemów Uzdatniania Wody, podnosząc komfort życia z dbałością o zdrowie. Naszym przesłaniem jest zaoferowanie klientom najwyższej jakości systemów uzdatniania wody, które poprawiają standard życia. Oferowane przez nas systemy uzdatniania wody dedykowane są do mieszkań, domów jednorodzinnych, a także hoteli i restauracji. Dzięki systemom firmy

SULTECH będziecie się Państwo cieszyć krystalicznie czystą wodą o doskonałym smaku bez żadnych ograniczeń.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 11.12.2016 23:13
Cena: 4 980 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 502649
Rubryka ogłoszenia: Różne sprzęty domowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (4)
 
Zmiękczacz EcoWater ESM 25 CE+ - Zdjęcie nr 1Zmiękczacz EcoWater ESM 25 CE+ - Zdjęcie nr 2Zmiękczacz EcoWater ESM 25 CE+ - Zdjęcie nr 3Zmiękczacz EcoWater ESM 25 CE+ - Zdjęcie nr 4
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: SULTECH Biuro Regionalne Kuna System Bluewater Polska
Województwo: Lubelskie
E-mail: biuro@sultech.com.pl
Telefon 2: +48665125011
Web: www.sultech.com.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy SULTECH Biuro Regionalne Kuna System Bluewater Polska
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Różne sprzęty domowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)