Razem 263 611 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Mam do sprzedania komplet stalowych (stal chirurgiczna 304 - co by to nie znaczyło) garnków Zillingera. Nowy. Dołączam fotkę pudełka. Trochę rozmyte, ale telefonem i wieczorem, nie jestem fotografem. Nierozpakowane.

Sam używam bliźniaczego. Gotuję w nim od 3 lat dla siebie i dwojga Maluchów. Nie znam się na garach, zwłaszcza kosmicznych. Myję je, czym mam pod ręką, praktycznie nie korzystam ze zmywarki, bo nic mi się nie przypala i szkoda mi w niej miejsca. Mam co innego do wstawiania.

Wyglądają - mimo, że ich nie pieszczę - jak nowe z pudełka.

Główna zaleta, to minimalny(!) płomień gazu pod nimi - mają grube dno (9 warstwowe), 2 mm ścianki: wrzucam do gara co trzeba, przykrywam, ustawiam plamkę (absolutne minimum gazu) i idę robić co innego. Sprawdzam, jak sobie przypomnę, że zostawiłem coś w kuchni. Raz "gotowałem" tak rosół 16 godzin. Wracałem z duszą na ramieniu, ale wystarczyło tylko dolać wody.

Polecam zwłaszcza Tatusiom, którzy gary lubią, bo muszą, zdarza im się zapomnieć, że wstawili fasolkę i nie przeszkadza im płyn Ludwik po 2,46.

Na kuchence indukcyjnej też działają. W komplecie garnek wielki (śr. 24 cm, wys. 14 cm, poj. 6,3 L), średni (śr. 20 cm, wys. 10 cm, poj. 3,0 L), mały (śr. 16 cm, wys. 8 cm, poj. 1,6 L), rondel (śr. 16 cm, wys. 8 cm, poj 1,7 L), patelnia (genialna) (śr. 24 cm, wys. 6,5 cm, poj. 2,7 L), miska z plastikową pokrywką (śr. 24 cm, wys. 6 cm), wkład parowy/sito - (działa!) o śr. 20 cm i wys. 10 cm, uchwyty, przystawki i podstawki odporne na wysoką temperaturę (3).

Pokrywki pasuję do siebie nawzajem, uszczelniają się parą, mają termometry, w środku naczyń są podziałki pojemności wody.

Waży całość 19 kg - sprawdzałem wysyłkę kurierem - do 30 zł wszędzie w Polsce z ubezpieczeniem paczki. Pobraniowa ok. 43 zł.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 08.09.2016 09:30
Cena: 700 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 490100
Rubryka ogłoszenia: Urządzenia kuchenne
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Garnki - stal chirurgiczna - Zillinger, Szwajcaria (komplet) - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Witold Frątczak
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48729238388
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Witold Frątczak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Urządzenia kuchenne
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)